Online veiling: collectors items van Elvis Presley
Caractéristiques
Description
In deze online veiling bestaat het aanbod uit een prachtige Elvis Presley collectie. Deze grote verzameling bevat uitzonderlijke items, die doorgaans alleen de topfan in zijn/haar bezit heeft. Het betreft o.a. veel (gelimiteerde) Cd's, Lp's, (gesigneerde) boeken, waaronder exclusieve verzamelboxen, Dvd's, luxe cd en dvd boxen, foto's, en veel meer! Het aanbod is afkomstig uit een nalatenschap van een Elvis Presley Fanclub voorzitter en wordt aangeboden in opdracht van executeur. Bezoek onze website voor meer items en foto's.
Bieden kan uitsluitend op de website van Lunica Auction.
Ophaallocatie: Sittard (NL) Thuisbezorging bij deze veiling is mogelijk
Sluiting van deze online veiling (nummer 0225): Dinsdag 12 november 2024 vanaf 19.00 uur.
Registreren is gratis voor particulieren en bedrijven.
Schrijf u in voor de nieuwsbrief en blijf zo op de hoogte van actuele veilingen.
Lunica Auction: Hét veilinghuis van het zuiden!